Informacje o realizacji: Radisson Blu Resort & Conference Center

Wyposażenie hotelu zostało wykonane według projektu klienta, jednak design mebli nawiązuje do systemu mebli hotelowych City industry. W skład dostarczonego tego systemu wchodzą: szafy ubraniowe z modułem powitalnym z minibarem, bagażnik w formie siedziska, lustra, biurko/ toaletka, panel TV, panel zagłówkowy z szafkami nocnymi i stolik okolicznościowy.

Meble hotelowe zostały wykonane z trudnopalnej płyty laminowanej firmy Pfleiderer, a meble w częściach wspólnych hotelu zostały wykonane z laminatów, forniru i frezowanej sklejki z dodatkiem konglomeratów, stali i szkła. Dostarczyliśmy też elementy tapicerowane.

Inwestor posiadał szereg wymagań co do mebli, biorąc pod uwagę kategoryzację hotelu. Były to między innymi: dużo miejsca w szafie, ilość wygodnych siedzisk, duże lustra i szafka łazienkowa montowana bezpośrednio do ściany, a także łóżka hotelowe najwyższej klasy.

Sprostaliśmy wszystkim wymaganiom klienta i otrzymała pozytywne opinie od hotelu. Jesteśmy dumni z wykonanej pracy i cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć meble hotelowe, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Jeśli szukasz mebli hotelowych, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapoznaj się z naszym portfolio i skontaktuj się z naszymi doradcami.

Kategoria: Hotele sieciowe
Zakres prac:
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Ostróda
Liczba gwiazdek:
StarStarStarStarStar