Telefon

E-mail

Sklep internetowy

Zapytanie ofertowe

  Aparthotele i condohotele

  Zaufały nam wiodące marki!

  Dołącz do nich.

  Produkujemy meble, które cenią właściciele i goście.

  Meble do aparthoteli muszą podobać się inwestorom – właścicielom apartamentów, a później gościom aparthotelu. Przez wiele lat wyposażenia tego typu obiektów udało nam się uzyskać wiedze, która pozwala na tworzenie takich mebli. Jednym z elementów, który powstał na potrzeby takich obiektów jest komodokuchnia. Zobacz jakie zalety łączy w sobie.

  Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za Twoją inwestycję!

  Rafał Hyla

  Właściciel

  Rafał Hyla

  Wyposażenie pokoi i częsci wspólnych

  Oferujemy meble do pokoi i części wspólnych. Mamy także meble do recepcji, SPA i basenów. Zobacz więcej zdjęć w zakładce "meble według projektu klienta".

  Opinie gości aparthoteli o naszych meblach

  Po wyposażeniu obiektów naszymi meblami ich ocena na Bookingu wzrosła o średnio 1 punkt. W zmodernizowanych oraz nowych miejscach goście chwalą wysoką jakość, estetykę mebli i komfort łóżek.

  Tremonti Hotel Karpacz

  "Zastosowano nowoczesne technologie i poświęcono sporo uwagi szczegółom wystroju. Pokoje oraz cała infrastruktura hotelowa są wysmakowane i cieszą oczy."

  Wojciech
  Booking

  Bossa Nova Szklarska Poręba

  "Bardzo stylowo urządzone, super wygodne łóżko."

  Cornelia
  Booking

  Apartamenty Szyndzielnia

  "Zarówno budynek jak i sam apartament luksusowe. Cudowny duży taras, elegancki wystrój i wszelkie udogodnienia na krótki pobyt."

  Ivona
  Booking

  Jak możemy Ci pomóc?

  Zainwestuj w przyszłość Twojego hotelu już teraz. Skontaktuj się z nami, aby odkryć, jak nasze doświadczenie, innowacyjność i jakość mogą przekształcić Twoją inwestycję w spektakularny sukces.

   Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za Twoją inwestycję!

   Rafał Hyla

   Właściciel

   Rafał Hyla

   Możemy sprawdzić czy różne materiały zaproponowane da się zamienić na równoważne. Możemy sprawdzić wymiary mebli, które mają wpływ na ilość surowca wykorzystywanego w produkcji. Dzięki dużemu wolumenowi produkcji możemy uzyskać niższe ceny na płytę, okleinę pcv, drewno i tkaniny, co w efekcie obniży ceny gotowego wyrobu. Jednak zawsze dzieje się to po przesłaniu projektu i w ścisłej współpracy z inwestorem i projektantem

   Oczywiście tak, choć nieprawdą jest, że wszystkie meble w pokoju muszą być wykonane z płyty trudno zapalnej. Podstawowym aspektem jest fakt czy są, lub nie, na trwale związane z podłożem lub ścianami, a co za tym idzie w jaki sposób są montowane. W historii naszych realizacji interpretacja przepisów przez straż pożarną zawsze była zgodna z cytowaną na naszym blogu ustawą, która atestów na trudno zapalności, odpowiednio zamontowanych mebli w pokojach, nie wymagała. Ale dla własnego bezpieczeństwa radzę sprawdzić dotychczasowe decyzje straży pożarnej w Twoim regionie, bo to decyzja strażaka jest zawsze obowiązująca.

   Tak, posiadamy procedury postępowania, dostaw, realizacji, montażu, które poprawiamy po każdej inwestycji, kiedy coś nas zaskakuje. Na szczęście jest to coraz rzadszy przypadek. Skróconą wersje procedury realizacji można zobaczyć tutaj. Zapraszam do rozmowy o jej rozbudowanej wersji. Wtedy, kiedy trzeba będzie zaplanować przebieg tej części kontraktu.

   Aneks kuchenny oferuje pełną funkcjonalność kuchni w kompaktowej formie, idealny dla dłuższych pobytów, gdzie goście mogą preferować samodzielne gotowanie. Z kolei, komodokuchnia, z możliwością przekształcenia w prostą kuchnię, jest idealna dla krótkotrwałych pobytów lub mniejszych pomieszczeń, oferując podstawowe udogodnienia kuchenne wraz z eleganckim przechowywaniem.