Zaufały nam wiodące marki!

Meble do aparthoteli muszą podobać się inwestorom – właścicielom apartamentów, a później gościom aparthotelu. Przez wiele lat wyposażenia tego typu obiektów udało nam się uzyskać wiedze, która pozwala na tworzenie takich mebli. Jednym z elementów, który powstał na potrzeby takich obiektów jest komodokuchnia. Zobacz jakie zalety łączy w sobie.

Optymalizacja kosztów to nasza specjalność!
Optymalizacja kosztów to nasza specjalność!

Każdy projekt mebli może być zoptymalizowany przez naszych projektantów. Wiąże się to z oszczędnościami finansowymi i łatwiejszym przebiegiem procesu realizacji. Przykłady takich optymalizacji można zobaczyć na filmie.

Wyślij wiadomość
Zaufali nam

Dlaczego warto nas wybrać?

01

Wsparcie w realizacji

Czasem firmy projektowe nie mają wystarczającej ilości czasu aby zapewnić stały nadzór nad inwestycją. Wtedy nasz dział projektowo doradzi i rozwiąże pojawiające się bardzo często problemy techniczne. Czas gra w tym wypadku niebagatelna rolę, a my potrafimy go dla Ciebie zaoszczędzić.

02

Finansowanie

Wielu naszych klientów z powodzeniem skorzystało z tej formy finansowania części inwestycji. Potrafimy przygotować dokumentację, którą łatwo akceptują firmy leasingowe. Pozwala to na zmniejszenie wydatków, ważnych zwłaszcza na końcówce inwestycji.

03

Warunki prawne

Stosujemy procedurę realizacji kontraktów. Nasi montażyści są zatrudnieni na umowy o pracę i mają możliwość pracy za granicą, są także przeszkoleni w przepisach BHP. Ponadto nasza firma jest ubezpieczona w zakresie OC w renomowanej agencji ubezpieczeniowej.

Apartamenty Szyndzielnia
Apartamenty Szyndzielnia

Zarówno budynek jak i sam apartament luksusowe. Cudowny duży taras, elegancki wystrój i wszelkie udogodnienia na krótki pobyt.

Ivona
Booking
Bossa Nova Szklarska Poręba
Bossa Nova Szklarska Poręba

Bardzo stylowo urządzone, super wygodne łóżko.

Cornelia
Booking
Tremonti Hotel, Karpacz
Tremonti Hotel, Karpacz

Zastosowano nowoczesne technologie i poświęcono sporo uwagi szczegółom wystroju. Pokoje oraz cała infrastruktura hotelowa są wysmakowane i cieszą oczy.

Wojciech
Booking
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Możemy sprawdzić czy różne materiały zaproponowane da się zamienić na równoważne. Możemy sprawdzić wymiary mebli, które mają wpływ na ilość surowca wykorzystywanego w produkcji. Dzięki dużemu wolumenowi produkcji możemy uzyskać niższe ceny na płytę, okleinę pcv, drewno i tkaniny, co w efekcie obniży ceny gotowego wyrobu. Jednak zawsze dzieje się to po przesłaniu projektu i w ścisłej współpracy z inwestorem i projektantem

Oczywiście tak, choć nieprawdą jest, że wszystkie meble w pokoju muszą być wykonane z płyty trudno zapalnej. Podstawowym aspektem jest fakt czy są, lub nie, na trwale związane z podłożem lub ścianami, a co za tym idzie w jaki sposób są montowane. W historii naszych realizacji interpretacja przepisów przez straż pożarną zawsze była zgodna z cytowaną na naszym blogu ustawą, która atestów na trudno zapalności, odpowiednio zamontowanych mebli w pokojach, nie wymagała. Ale dla własnego bezpieczeństwa radzę sprawdzić dotychczasowe decyzje straży pożarnej w Twoim regionie, bo to decyzja strażaka jest zawsze obowiązująca.

Tak, posiadamy procedury postępowania, dostaw, realizacji, montażu, które poprawiamy po każdej inwestycji, kiedy coś nas zaskakuje. Na szczęście jest to coraz rzadszy przypadek. Skróconą wersje procedury realizacji można zobaczyć tutaj. Zapraszam do rozmowy o jej rozbudowanej wersji. Wtedy, kiedy trzeba będzie zaplanować przebieg tej części kontraktu.

Aneks kuchenny oferuje pełną funkcjonalność kuchni w kompaktowej formie, idealny dla dłuższych pobytów, gdzie goście mogą preferować samodzielne gotowanie. Z kolei, komodokuchnia, z możliwością przekształcenia w prostą kuchnię, jest idealna dla krótkotrwałych pobytów lub mniejszych pomieszczeń, oferując podstawowe udogodnienia kuchenne wraz z eleganckim przechowywaniem.