Telefon

E-mail

Sklep internetowy

Zapytanie ofertowe

  Duże obiekty i hotele sieciowe

  Zaufało nam ponad 30 hoteli sieciowych w Polsce i Europie.

  Dołącz do nich.

  W historii naszej firmy wyposażyliśmy ponad 400 obiektów w Polsce i za granicą.

  Produkujemy meble zarówno dla sieci hotelowych jak i inwestorów, którzy przyjmują standardy wybranej przez siebie marki. Mogą to być meble, które jednocześnie spełniają wymogi standardów sieci hotelowej i są charakterystyczne tylko dla wyposażanego obiektu. Tym samym nadają mu indywidualny charakter pozostając nadal rozpoznawalnym obiektem sieciowym.

  Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za Twoją inwestycję!

  Grzegorz Raczek

  dyrektor operacyjny

  Grzegorz Raczek

  Nasza oferta dla hoteli sieciowych

  Stabilność naszego zespołu, działającego razem od lat, jest sercem naszej firmy. To właśnie Ci sami ludzie na każdym etapie – od sprzedaży po montaż – kształtują naszą jakość. Dlatego ryzyko powodzenia przedsięwzięcia jest z nami mniejsze.

  Opinie gości o naszych meblach

  Wyposażone przez nas obiekty otrzymują wysokie oceny na bookingu i w opiniach google, przyczyniając się do wzrostu liczby gości.

  Mercure Szklarska Poreba Resort & Spa

  "Przestronny pokój z dużą łazienką. Sofa "dostawka" bardzo dużych rozmiarów - spokojnie zmieściła dwójkę dzieci."

  Katarzyna
  Booking

  Holiday Inn Krakow City Centre

  "Wygodne łóżka, dobrze zabudowany i zorganizowany pokój."

  Wojtek
  Booking

  Ile może kosztować wyposażenie pokoju w twoim obiekcie?

  Zastanawiasz się nad kosztem wyposażenia pokoju w Twoim obiekcie? Nie pozostawiaj tego pytania bez odpowiedzi. Wypełnij formularz kontaktowy i razem odkryjmy najlepsze rozwiązania dla Twojego budżetu i wizji.

   Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za Twoją inwestycję!

   Grzegorz Raczek

   dyrektor operacyjny

   Grzegorz Raczek

   Częstym elementem, w który wyposażamy obiekty hotelowe są szafki oraz lustra łazienkowe. Przy realizacji szafek łazienkowych oprócz zachowania estetyki bardzo ważnym elementem jest trwałość mebla. Dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do używanych materiałów oraz technologii wykonania. Stosowane przez nas materiały oraz technologia wykonania spełnia wymogi wilgocioodporności.

   W trakcie realizacji odwołujemy się do naszych wieloletnich doświadczeń. Częstym elementem optymalizacji na etapie wykonywania przez nas dokumentacji wykonawczej jest uwzględnienie w projekcie wykonawczym zmian, które rozwiązują problem przegrzewania się lodówek lub minibarów. Zaproponowana przez naszych projektantów budowa szafki lub zabudowy uwzględnia wymogi odpowiedniej wentylacji urządzenia.

   Na koszt wykonania zabudów meblowych ma wpływ bardzo dużo czynników. Na etapie projektowania to zaproponowane materiały oraz rozwiązania techniczne. Pomagamy przy zachowaniu designu wykonać optymalizację, która upraszcza projekt w procesie realizacji oraz obniża koszty. Ważnym elementem jest również ułożenie optymalnego harmonogramu prac, które maksymalnie skróci całość realizacji, a tym samym obniży koszty – np. ilość transportów, długość montażu, ilość ekip montażowych.

   Kierownik montażu współpracuje z pozostałymi ekipami budowlanymi na styku naszych zabudów z pozostałymi branżami, ustala wspólne harmonogramy prac oraz kontroluje jakość wykonania.

   Aby usprawnić proces realizacji inwestycji uczestniczymy w spotkaniach koordynacyjnych przedstawicieli wszystkich firm uczestniczących przy realizacji projektu. Nasz manager kontraktu uczestniczy w co tygodniowych spotkaniach koordynacyjnych na budowie w celu zarządzania procesem realizacji oraz nadzorowaniem harmonogramu prac. Na bieżąco przy współuczestnictwie inwestora oraz GW zarządza powstałymi ryzykami w trakcie realizacji inwestycji. W przypadku pojawiających się problemów nasz zespół projektantów na bierząco szuka rozwiązań projektowych, a menager kontraktu nadzoruje proces ich realizacji.

   Możemy sprawdzić czy różne materiały zaproponowane da się zamienić na równoważne. Możemy sprawdzić wymiary mebli, które mają wpływ na ilość surowca wykorzystywanego w produkcji. Dzięki dużemu wolumenowi produkcji możemy uzyskać niższe ceny na płytę, okleinę pcv, drewno i tkaniny, co w efekcie obniży ceny gotowego wyrobu. Jednak zawsze dzieje się to po przesłaniu projektu i w ścisłej współpracy z inwestorem i projektantem